[RESOLVED] Prepar3D v3 acılmıyor ve

Any issues, problems or troubleshooting topics related to installing the Prepar3D client application or it's installer.
piratee

Re: Prepar3D v3 acılmıyor ve

Post by piratee »

şimdi ben aynı şekilde yükledim yine açılmadı . bu sefer yeni bir oturum açtım yönetici olarak oraya yükledim program açıldı kullanıyorum herhangi bir problem yok. Lakin ben şimdi bunu ana hesabımda açmak istediğimde yine açılmıyor nasıl bir şey yapılabilir. iki ayrı hesap mı olsun bilgisayarımda bu şekilde devam mı edeyim ?
Poppet

Post by Poppet »

Merhaba

Aynı bilgisayarda Prepar3D v3'ün iki versiyonunu mu kastediyorsunuz?

Bu iyi değil, bilgisayarınızdaki tek bir v3 sürümü çalışacak
piratee

Post by piratee »

şimdi bilgisayarımda farklı bir oturum daha açtım yönetici olarak onda prepar3d acılıyor ama diğerinde açılmıyor onu diyorum :) bir şey olmaz ya açılıyorya ona şükrediyorum neyse çok teşekkürler takıldığım yer olursa sizlerle iletişime gecicem tekrardan.
piratee

Post by piratee »

anlatamadım ben. şimdi yönetici ayrıcalıklarına sahip geçici bir windows kullanıcı hesabı oluşturdum. bilgisayarımda iki tane kullanıcı hesabı oluştu... şimdi bunların bir tanesinin ismi (xxxx) digeri (yyy), (xxx) benim kendi şahsi hesabım prepar3d v3 kendi hesabımda açılmıyor ama yeni oluşturduğum (yyy) hesabında acılıyor. bende diyorum ki sorunun bir bölümünü aştık kendi ana hesabımda neden açılmıyor . (yyy) hesabını kaldırsam bundan sonra ana hesapta açılır mı ? bilgisayarımda iki tane kullanıcı olması işime gelmiyor çünkü
Poppet

Post by Poppet »

piratee wrote: Mon Nov 05, 2018 9:30 am (yyy) hesabında acılıyor. bende diyorum ki sorunun bir bölümünü aştık kendi ana hesabımda neden açılmıyor . (yyy) hesabını kaldırsam bundan sonra ana hesapta açılır mı ? bilgisayarımda iki tane kullanıcı olması işime gelmiyor çünkü

Merhaba

Yyy şimdi Prepar3D ile çalışıyor mu?

Ana kullanıcı xxx hesabınız bozuk (kötü) gibi geliyor
piratee

Post by piratee »

anladım evet (yyy) hesabında calışıyor bu şekilde devam edicem formu kapatabilirsiniz sorunum çözüldü.:)
Poppet

Post by Poppet »

Merhaba

Thats iyi haber, senin ilerleme ile yazı güncellemek için teşekkür ederiz
Locked